logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 27 maja 2024 12:19

Dzień Dziecka - festyn rodzinny w Złocieńcu

W ubiegłą sobotę mieszkańcy Złocieńca mieli okazję przeżyć dzień pełen wrażeń na złocienieckim Amfiteatrze, gdzie organizowaliśmy Dzień Dziecka.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom, które wzięły udział w wydarzeniu. Ich uśmiechy i radość były dla nas największą nagrodą.
Dziękujemy również rodzicom, którzy wspierali swoje pociechy i aktywnie uczestniczyli w zabawie. Wasza obecność uczyniła to wydarzenie wyjątkowym.
Dziękujemy serdecznie partnerom współorganizującym wydarzenie:
• Złocieniec - miasto z klimatem
• 2 Brygada Zmechanizowana Legionów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Złocieńcu
• Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Złocieńcu
• Wolontariusze
• Animatorzy
• Wystawcy
 
Wspaniałe animacje przygotowane przez Świetliczanki Złocienieckiego Ośrodka Kultury były jednym z głównych punktów programu.
Dzieci wraz z rodzicami brały udział w różnych aktywnościach, takich jak bicie rekordów na skakance, tworzenie ogromnych baniek mydlanych, robienie brokatowych tatuaż i plecenie kolorowych warkoczy.
Dużą widownię oraz licznych uczestników przyciągnęło również „Show Animacyjne” w wykonaniu Vanessa Event.
Przez cały dzień ulicami naszego miasta jeździła kolorowa ciuchcia, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale także ich rodziców.
Główną atrakcją była bogato wyposażona strefa aktywności, w której znalazły się nie tylko dmuchane zamki, ale także trampoliny i ścianka wspinaczkowa, które dostarczyły mnóstwo radości.
Zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane w naszym mieście.
Tekst: J.Mikulec
Fotorelacja: E.Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus