logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 25 marca 2024 12:25

Jarmark Wielkanocny

W minioną niedzielę mieszkańcy Złocieńca mieli okazję doświadczyć prawdziwej świątecznej atmosfery podczas kolorowego Jarmarku Wielkanocnego. ??
To wyjątkowe wydarzenie, które skupiało się na promocji lokalnych rzemieślników, produktów regionalnych oraz tradycyjnych wypieków wielkanocnych, przyciągnęło mieszkańców.
Rękodzielnicze wyroby zachwycały swoją precyzją wykonania i bogactwem detali. Nie zabrakło także lokalnych produktów wśród których królowały wielkanocne przysmaki.
Na stoisku świetliczanek można było znaleźć wszystko, co niezbędne do stworzenia magicznej atmosfery wielkanocnej. Nie brakowało również propozycji dla najmłodszych – zabawne maski zajączków do samodzielnego wykonania, ramki do zdjęć z motywami wielkanocnymi, palmy, świąteczne stroiki cieszyły się popularnością wśród odwiedzających.
Słodkości oferował sympatyczny Zajączek Złocieniaszek z Zającową. Słodkie łakocie rozchodziły się błyskawicznie, a uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych były najlepszym potwierdzeniem ich wyjątkowego smaku. ?
Jarmark Wielkanocny w Złocieńcu nie tylko dostarczył mieszkańcom okazji do zakupów wyjątkowych prezentów czy pysznych smakołyków, ale także stanowił doskonałą integrował społeczność lokalną. Jarmark Wielkanocny w Złocieńcu był z pewnością niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.
Tekst: J. Mikulec
Zdjęcia E. Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus